пн-пт
10.00 до 17.00

+380 97 832 33 75

СОК "Чиста Флора"

                Цілюща скарбниця здоров’я із Спаса. Прикарпатське село Спас, що на Коломийщині з давніх-давен славилося не лише трипільською культурою, давніми звичаями і традиціями. Матінка-земля нагородила цей славний край цілющими водами, могутніми пролісами і благодатними лікарськими рослинами. Саме тому, в ХІ столітті був збудований королем Данилом Галицьким «Полонинський монастир». Монастир славився тим, що монахи знали секрети тутешнього зілля, лікували людей з навколишніх сіл та міст. Традиції передавались до майбутніх поколінь. Тому сьогодні в селі Спас, успішно працює кооператив "Чиста Флора" на якому якісно виконують свою роботу добрі господині і господарі села. Ідейним натхненником сільськогосподарського обслуговуючого кооперативу «Чиста флора»  є Михайло Стовп'юк, який здобув освіту біолога, з дитинства захоплювався зільніцтвом і побудував на власному господарстві, в самому серці Карпат, підприємство, що займається виготовленням фіточаїв з лікарських рослин , джемів, варення, збиранням грибів та ягід.

        Основи сьогоднішнього справи закладені в часи юності, молодості, адже проживання серед горян переконало, що вони не тільки споживають переважно екологічно чисту їжу, а й майже не звертаються за допомогою до офіційної медицини. Ті ж люди похилого віку сказали, що кожна рослина, якщо її зібрати в певний час і вміло застосувати, має виключні цілющі властивості. Навчаючись на біологічному факультеті Чернівецького державного університету, зміг поєднати теоретично практичну базу науки з практичною народною медициною, знаннями гуцулів, які передаються з покоління в покоління.  

       Головний принцип - вирощувати екологічно чисту продукцію, реанімувати й відновлювати занедбані землі. Розвиток програми органічних продуктів полягає у проведенні роботи з фермерами, переробними підприємствами, виробниками щодо впровадження основних принципів виробництва здорового харчування.
Цінності: на кожному етапі створення продукції передбачається чіткий контроль руху сировини, від збору рослинки - до її продажу в магазині, де вона потрапляє до кінцевого споживача. Сьогодні «Чиста флора», яка працює з 2009 року, успішно експортує продукцію в Канаду і США, країн Прибалтики та Європи. Є в ті країни, де є висока культура споживання екологічно чистих продуктів. Адже така продукція користується попитом. В Україні ж ЇЇ охочіше купують туристи в рекреаційно - курортних зонах («Буковель», «Трускавець», «Яремча», «Моршин» та ін.).  
        Цілющі лікарські рослини збирають на чистих землях, навчені заготовачі в околицях Прикарпаття і Карпат (Верховина, Рахів). Ці місця сертифіковані і
визнані Європою, як території найвищого класу якості - органічної продукції. Лікарська сировина переробляється на найкращому Європейському обладнанні. Продукція 100% натуральна, екологічна та органічна. Її визнали і експортується вона в країни Прибалтики, Канади, Америки, Білорусії, Молдови і т.д....
       Тепер кожен любитель справжнього якісного чаю може легко і просто купити в нашому інтернет магазині "Карпатська Колекція" екологічно чистий чай, навіть не виходячи з дому, завдяки зручній та сучасній системі оформлення замовлення. Товар доставляється транспортними компаніями.
Приємного чаювання!

Фільтр
Знайдено 5 
Видалити список?
Для того, щоб додати товар в список бажань, Вам потрібно
Яндекс.Метрика