пн-пт
10.00 до 17.00

+380 97 832 33 75

7 причин запустити інтернет магазин

7 причин запустити інтернет магазин

Останнім часом до мене часто звертаються за порадами стосовно запуску інтернет-магазинів. Люди прагнуть почути обгрунтування – чому варто йти у нову для них сферу діяльності. Вони хочуть зрозуміти, як саме створення інтернет-магазину може принести їм додатковий прибуток.

Переважна більшість таких запитань іде від людей, що вже успішно реалізували свою справу. Вони зазвичай, уже мають “офлайновий” магазин, або й декілька, – і прагнуть розвивати свій бізнес далі. А зважаючи на поголовне захоплення виводом бізнесу в онлайн – то й інтерес у першу чергу зводиться до інтернету.

При чому інтернет-магазин переважно сприймається як відокремлене джерело прибутку. Тобто він не пов’язується повністю з існуючим бізнесом, не розглядається як його органічне доповнення і помічник у розвитку.

Тому я хочу коротко, буквально в декілька пунктів описати – чому варто відкривати інтернет-магазин в доповнення до вже існуючого, звичайного магазину. Які переваги це дає, та які можуть бути результати діяльності такого тандему.

1. Не переплачуйте

Я маю на увазі невисокі витрати на створення інтернет-магазину, порівняно з відкриттям нового звичайного магазину.

За інтернет-магазин не потрібно платити високої оренди, тримати багато персоналу і т.п. Витрати, звичайно ж, будуть, але вони будуть дуже сильно відрізнятися від звичайного магазину – як по структурі, так і за сумами.

Річне обслуговування невеличкого інтернет-магазину легко вкладається в 200-500 доларів, а весь персонал на початку можна звести до 1 людини.  Проте ви мусите бути готові до того, що цей проект має робитися не “для галочки”, а щоб приносити гроші. Тому, якщо ви прагнете його розвивати – у нього потрібно буде інвестувати додаткові кошти.

2. Розширте вітрину вашого магазину

Інтернет-магазин дозволяє розмістити і показати на вітрині фактично безмежну кількість товару. В тому числі – ексклюзивного, який закуповується тільки під замовлення. Це дозволяє продавати товар, не збільшуючи своїх локальних складів та не вкладаючи гроші в те, що може не продатися за короткий час.

Найпростіший приклад – маючи 2-3 магазини в різних кінцях міста – вам не потрібно дублювати дорогий товар у кожному з них. Достатньо надати інформацію про те, що у вас такий товар є, вказати його вартість і доставляти його саме до того магазину, який зручніший покупцю.

Таким чином ви зекономите обертові кошти та привабите нових клієнтів – завдяки значно більшому ніж у звичайному магазині асортименту.

3. Надайте клієнту більше інформації про вас

Інтернет-магазин це хороший додатковий канал реклами і інформації про вас. Особливо це стосується магазинів у не масовому сегменті. Тому, якщо ви пропонуєте якісь цікаві чи унікальні товари – ви просто зобов’язані розповсюджувати інформацію про це за допомогою інтернет-магазину. Адже саме інтернет-магазин зможе розказати про всі переваги вашого унікального товару та дозволить його купити відразу після ознайомлення з інформацією про товар.

Часто в таких сферах всі переваги має той, хто першим прийшов на ринок. Адже конкуренція в такому випадку буде зовсім невеликою, і вашому інтернет-магазину буде легше потрапити на очі потенційному покупцю. А із зростанням онлайн-відвідувачів та покупців обов’язково збільшиться і кількість покупців у ваших звичайних магазинах.

4. Допоможіть клієнту прийняти рішення

Це в першу чергу стосується категорії людей, які не люблять чи бояться купувати онлайн. Але навіть для них інтернет стає основним джерелом інформації про товари. І чим дорожчий у вас товар – тим більше часу потрібно буде людині для його вивчення і прийняття рішень.

Ваш інтернет-магазин дозволить покупцю самостійно і без поспіху ознайомитися з усім асортиментом вашого магазину. Клієнт може спокійно вирішити – що і за якою ціною він прийде до вас купити. Не примушуйте клієнтів по декілька разів навідуватися до вас для зважування всіх за і проти – доставте йому необхідну інформацію прямо додому.

5. Залучіть нову категорію клієнтів

Так, я стверджую, що уже є категорія людей, які надають перевагу інтернет-магазинам перед звичайними. Люди, що бережуть свій час – будуть використовувати інтернет-магазин, як можливість замовити все необхідне з доставкою по місту, або й в інші регіони.

Не пропускайте можливість продавати свої товари цій категорії покупців. Надалі вона буде тільки зростати.

6. Розширюйте зону своєї діяльності

Ваш інтернет-магазин не має територіальних меж у дві-три найближчі вулиці. Він навіть не обмежується містом перебування вашого звичайного магазину. Клієнт може знайти вас з любого міста країни, і ви без проблем зможете йому продати той товар, що його зацікавив.

Витрати на логістику переважно мінімальні – тільки доставити посилку до служби-перевізника. А потенціал віддалених продаж дуже великий.

7. Використовуйте своє ім’я

Вам не потрібно стартувати з нуля, як новачкам. Ви уже маєте активну аудиторію, яка буде зацікавлена вашим новий онлайн-сервісом. І саме ці люди стануть першими замовниками вашого інтернет-магазину. Вам достатньо просто повідомити клієнтам про наявність нового способу купівлі ваших товарів.

Маючи інформацію про ваш звичайний магазин – відношення у нової, залученої аудиторії буде більш лояльним і довірливим.  А це дасть додаткових клієнтів у перспективі – адже набагато комфортніше і безпечніше купувати у інтернет-магазині бренду, який тобі уже відомий звичайними магазинами.

Список загалом ще можна продовжувати, але ці пункти як на мене є основними.

Тому не чекайте, поки хтось надумає чи зробить це замість вас – ринок інтернет-торгівлі набагато динамічніший від звичайного. Тому кожен день зволікань може мати для вашого бізнесу негативні наслідки.

 

Фільтр
Знайдено 5 
Видалити список?
Для того, щоб додати товар в список бажань, Вам потрібно
Яндекс.Метрика